Güngören Konut Projeleri

ankara konut projeleri

Yaygınlaşan ve yaygınlaşmaya devam eden daire projelerinin büyük hızla neredeyse tüm şehirlere yansımış olması ve ev sahibi olamayan kişilerin gözde olduğu konular arasında yer almasına sebebiyet vermesinde ki en büyük özelliğin Konut Kredisi olduğu bilinmektedir. Öncelikle konutlara büyük ilgi gösterilmesi sonucunda devletin kendi iradesi doğrultusunda devlet destekli konut kredisi imkanı getirdiği ancak bu imkanlardan yararlanacak kişilerinde belli bir özelliğe sahip olması gerektiği bilinmektedir. En önemli özellik ise devlet destekli Konut Kredisi alacak insanların üzerlerine ait herhangi bir gayrimenkul veya ev olmamalarından ibarettir. Ev sahibi olan kişilerin devlet destekli konut kredisi üzerinde işlem yapabilmesi söz konusu olmayacağı gibi bu durumlara ilişkin yapacakları müracaatlarda olumsuz sonuçlanacaktır.
Bireysel veya kurumsal kişilerin yine ev sahibi olan kişilerin tekrar ikinci bir ev alma girişimleri olması durumunda bir çok konutların kendilerine özel lansman destekleri bulunmaktadır. Bazı konutların %0 faiz ile satılıyor olması kişilerin kira öder gibi daire sahibi olma hayalini tamamen ön planda tutabilmektedir. Sistemin bu şekilde olması yeni konut projeleri kişilerin kredi sistemi doğrultusunda herhangi bir faiz ödemeyecek olması tabi ki sevindiren bir durumdur. Sıfır faiz oranıyla konut sahibi olabilmek için muhakkak konut satışı yapan firma ile temas içerisinde olmanız ve şartların ne derecede olduğunu öğrenmeniz buna göre hareket edecek olmanız gerekmektedir. Hususun bu şekilde olması kişilerin daha kolay ev sahibi olmasına neden olacaktır.

© 2017 ProjeLansman.com - TÜM Projelerin TEK Lansman Sitesi - Lansman Fırsatlarından Haberin Olsun - Proje Lansman; Gayrimenkul geliştirme uzmanı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *